GRAND STUDIO, s.r.o. - reklamná, produkčná a umelecká spoločnosť
Tlačové správy / Organizátori TUNING ZRAZU venovali pediatrickému oddeleniu nový nábytok
Nový nábytok od organizátorov pre Detské oddelenie nemocnice vo Svidníku

SVIDNÍK (22.12.2016) TUNING ZRAZ Svidník nie je iba o tuningovom umení, sile pod kapotou a skvelej zábave. Jeho organizátori už osem rokov nezabúdajú ani na pediatrické oddelenie Nemocnice Sveta zdravia vo Svidníku.

K svidníckemu TUNING ZRAZ-u patrí neodmysliteľne aj súťaž krásy MISS TUNING, ktorej súčasťou je vyhlasovanie titulu Miss Sympatia. O víťazke nerozhoduje porota, ale návštevníci letiska tým, že dievčatám prispejú ľubovoľnou sumou do pripravených prenosných pokladničiek. Tento rok vyzbierala najvyššiu sumu Daniela Molnárová zo Sečoviec. „Nielen za seba, ale aj za ostatné dievčatá môžem povedať, že sme veľmi rady prispeli k dobrej veci. Myslím si, že je správne, ak ľudia popri zábave nezabúdajú ani na ostaných, preto sa tešíme, že sme mohli pomôcť, v tomto prípade, malým detičkám,“ uviedla Daniela Molnárová.

Počas ôsmich rokov sa podarilo pre detské oddelenie Nemocnice Sveta Zdravia vo Svidníku vyzbierať spolu 4 632 eur, za ktoré boli zakúpené napr. pulzný oximeter, inhalátor, elektrická odsávačka, či infúzna pumpa. Vďaka tomu, že v roku 2016 pomohli fanúšikovia tuningu rekordnou sumou vo výške 860 eur, venovali organizátori TUNING ZRAZ-u a OZ Moje mesto – moje miesto na vyšetrovňu nový nábytok. „Sme veľmi radi, že naša myšlienka pomáhať najmenším, zapustila pevné korene, o čom svedčí i fakt, že z roka na rok sa vyzbieraná suma zvyšuje. Naše poďakovanie patrí všetkým finalistkám a návštevníkom, ktorí neváhali a prispeli k úspechu verejnej zbierky,“ poďakoval sa spoluzakladateľ spoločnosti GRAND STUDIO s.r.o. a marketingový manažér TUNING ZRAZU Ľubomír Sluk, ktorý za prítomnosti riaditeľa nemocnice Eugena Leša, primára detského oddelenia Viliama Revického a námestníčky pre ošetrovateľskú starostlivosť Petry Rabajdovej odovzdal dar spolu s Miss Sympatia Danielou Molnárovou.

Imrich Makó, PR a produkčný manažér
Zdroj: GRAND STUDIO, s.r.o.

Ďalšie obrázky

Nový nábytok od organizátorov pre Detské oddelenie nemocnice vo SvidníkuNový nábytok od organizátorov pre Detské oddelenie nemocnice vo Svidníku
TUNING ZRAZ Svidník na FACEBOOK-u
Reklama